Logo

Pożyczka online w 15 minut

, Published in Pozyczki

pożyczki przez internetKażdy z nas potrzebuje czasami szybkiego zastrzyku gotówki. Nie zawsze możemy czekać na decyzję kilkanaście czy kilkadziesiąt godzin, ale pożyczki potrzebujemy najpóźniej za godzinę. Najczęściej potrzebujemy takiej pożyczki na opłacenie rachunków, na zakupy, czy też jako studenci na opłacenie czesnego czy pilnego wyjazdu.

W związku z tym istnieją firmy, które dają pożyczki dla studentów w 15 minut. Taką pożyczkę może otrzymać praktycznie każdy, bez względu na to czy studiuje, jest osobą bezrobotną czy też niepełnosprawną. Taka pozyczka bez formalnosci jest wydawana jedynie na dowód osobisty, dlatego też mogą ją uzyskać również osoby, które są na czarnej liście w BIK-u. Większość firm pozabankowych nie sprawdza zadłużeń swojego klienta i udziela pożyczki niemal każdemu. Pożyczka bez BIK i KRD to szansa dla wielu ludzi na odbicie się od dna i szansa na opłacenie zaległości w terminie.

Szybkie pożyczki dla studentów w 15 minut można uzyskać zarówno przez internet, jak również i przez telefon czy sms. Instytucje pozabankowe stworzyły również specjalne wskaźniki możliwości wzięcia pożyczki w konkretnej kwocie, jak również rozłożenia jej na określoną ilość rat i możliwe terminy spłaty.

Każdy przed wzięciem pożyczki ma możliwość sprawdzenia, czy pozyczka pozabankowa zostanie mu udzielona w tej kwocie, i na taki czas, na jaki jest potrzebna. Prawie każde chwilówki w 15 minut, wymagają jednak posiadania konta, które zostało założone na osobę ubiegającą się o pożyczkę. Ma to zapobiegać wyłudzeniom i zawieraniu pożyczek na podszywające się pod prawdziwych klientów osoby.

Oprócz konta bankowego będzie potrzebny niekiedy również skan dowodu osobistego, a w przypadku niektórych instytucji pozabankowych również zaświadczenie o zarobkach lub przedstawienie umowy o pracę. Jeżeli zatem jesteśmy osobami bezrobotnymi czy studentami warto wybierać takie instytucje, które wszelkie formalności mają ograniczone do minimum. Po wypełnieniu wniosku najczęściej otrzymamy odpowiedź zwrotną od pracownika instytucji z informacją o tym, czy pozyczka pozabankowa zostanie nam przydzielona, czy też musimy szukać innej firmy, która nam tej pożyczki udzieli. Większość firm wszystkie wnioski przyjmuje na bieżąco, tak więc możemy się spodziewać, że w ciągu 15 minut uzyskamy informację o decyzji instytucji, w której staramy się o pożyczkę. 

Drukuj

G+ Twitter Facebook